Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458417

Tööpakkumise number

458417

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on toodete/detailide ettevalmistus, koostamine, lihvimine, keevitamine ja valmistamine vastavalt etteantud tööjuhistele ja joonistele.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui sul on:
keevitaja kutseharidus või kogemus erinevate teraskonstruktsioonide koostamisel ja MIG/MAG keevitusseadmete kasutamisel;
hea tehniline taip – tehniliste keevitus- ja tööjooniste lugemise oskus;
meeskonnatöö oskus;
iseseisev mõtlemine, täpsus ja korrektsus, distsiplineeritus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
täiendavat väljaõpet kohapeal;
kaasaaegseid töötingimusi ja korralikke töövahendeid;
tööd kiiresti arenevas, stabiilses, toetavas ja kaasaegse töökeskkonnaga ettevõttes;
motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu.

NB! Keevitaja pädevussertifikaatide olemasolu pole tingimata kohustuslik – ettevõte pakub sertifikaatide omandamise võimalust.

Lisainfo

Ettevõte võtab tööle kuni 5 keevitajat.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. märts 2017
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2017

OÜ Helmetal IMS tegeleb metalli allhanketöödega. Meie eesmärk on pakkuda parimat kvaliteeti tootmisturul. Meie jaoks tähendab see vastata kliendi ootustele sobivate tarnetähtaegadega, piisava tootmisvõimalusega ja paindlikkusega erinevate toodete valmistamisel. Oleme valmis täitma tellimusi nii kiireloomuliste kui ka pikaajaliste projektide tarbeks.

Meie visiooniks on olla kõrgelt hinnatud metallitöötlemise ja projekteerimisega tegelev ning uuenduslikke tooteid pakkuv ettevõte.