Värsked tööpakkumised

Keevitaja Paldiskis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361597

Tööpakkumise number

361597

Töö kirjeldus

KEEVITAJA põhitööks on keevitustööde ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt eskiisile/joonisele, keevisliidete teostamine ning
järeltöötlus ja tulemuste kontroll.
Töö nõuab jooniste lugemise oskust, töötlemistehnoloogia ja materjalide omaduste tundmist.

Nõudmised kandidaadile

KEEVITAJA peab oskama oma tööd iseseisvalt planeerida ja olema valmis meeskonnatööks. Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja
täpsust.
Eeldatavad isikuomadused on ruumiline kujutlusvõime, rahulikkus, õpivalmidus ja pingetaluvus.
Nõutav on kutsealane koolitus, töökogemus keevitajana.

Alates 2015 aasta algusest alustame tööd uutes ruumides Paldiskis, kuhu otsimegi tööjõudu lisaks.
Töötades Bestnetis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes.
Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks.
Meil on kogemusi, mida jagada. Samuti sobivad meile Sinu kogemused, millest meeleldi õpiksime.
Toetav meeskond.

Lisainfo

Töökoht asub: Rummus Harjumaal

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
6. november 2014

Aktsiaselts Bestnet asutati 1990 aasta 9.veebruaril. Esimene haagis valmistati sama aasta suvel Keila lähedal Leholas. Tänaseks on sõitnud üle 100 000 TIKI ja AKU kaubamärgiga haagise tehase väravast üheksa riigi teedele. 20 aasta olulisemad sündmused ning arengud on pikemalt kirjas alalõigus TIKI lugu.

Innovatsioon

TIKI on algusest peale paljude jaoks haagise sünonüüm. Meile tähendab see eelkõige pidevat väljakutset tootearendusele, et leida uusi tehnilisi ja disainilahendusi. TIKI valmistub juba täna klientide homseteks soovideks ja rahuoluks. Koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga toimuvad rakendusuuringud uue põlvkonna tehnoloogiliseks väljaarendamiseks, eesmärgiga leida innovaatilisi lahendusi nii materjalidele kui ka tehnilistele konstruktsioonidele.

Tehnoloogia

Kaasaegne tootmine eeldab maailmatasemel tehnoloogiat. Bestneti hoonetes on üks kaasaegsemad metallitöö parke Eestis. 2009 aastas käivitus Bestneti tütarettevõte, Põhja-Euroopa kaasaegseim tsinkimistehas Paldiski Tsingitehas Zinkpot. Sellest hetkest peale on haagisekasutajal üks lisagarantii, sest oluline haagise kestvuse tegur tsinkimine on kontrollitav kogu protsessi jooksul.