Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170843

Keevitaja-monteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seose firma pideva arenguga ootame oma meeldivasse meeskonda juurde Keevitaja-monteerijat. Antud töö teeb huvitavaks iga tellimuse individuaalsus ja kordumatus ning võimalus näha oma kätetööd säramas öises linnas.
Töö lühikirjeldus oleks erinevate reklaamide ja konstruktsioonide alumiiniumkeevitus. Samuti tuleb aegajalt teostada ka neoon- ja valgusreklaamide komplekteerimist ja montaazi.

Ootused kandidaadile

  • meeskonnatööoskus
  • korrektsus
  • arenemisvõimelisus
  • alumiiniumkeevitaja töökogemused
  • avatud ja loovat mõtlemist

Pakume omalt poolt huvitavat ja mitmekülgset tööd täistööajaga. Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi. Palju erinevaid töösituatsioone ning võimalust tunda rahulou oma tööst ning tulemustest.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks juhilubade olemasolu.

Tööpakkumise number
#170843

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2008

JAA Disain on suurte kogemustega ja kiiresti arenev neoon- ja valgusreklaamide tootja. Meie klientideks on suuremad ja väiksemad Eesti ning skandinaavia ettevõtted.

Vaata rohkem