Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455428

Keevitaja (MIG/MAG)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub Turus, töö kestab vähemalt 12 kuud.

Ootused kandidaadile

Eeldame väga head tööoskust, arvestatavat töökogemust ning rahuldaval tasemel soome keele oskust. Kvaliteetselt tehtud töö ja rahulolev klient on sulle auasi.Vajalik tuletöö- ja tööturvalisuskaardi olemasolu.

Töölepingu sõlmib Aputeam OY ja abistab ka sobiva majutuse leidmisel.

Lisainfo soome keeles - +358 50 433 5316 taina.sirkia at aputeam.fi
Lisainfo eesti keeles - katre.pohlak at aputeam.fi

Tööpakkumise number
#455428