Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168940

Keevitaja-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Energeetika- ja tselluloositööstuse metallkonstruktsioonide elastsete sõlmede tootmine.
Jooniste põhjal detailide ettevalmistamine.
Materjal kroommolübdeen-, kuumusekindel, roostevaba (tavaline või happekindel) teras - 2-10mm lehtmetall, nurk- ja lattraud.
Keevise värvikontroll.

Ootused kandidaadile

Jooniste lugemise oskus.
MIG/MAG- keevitamise oskus ja kogemus, TIG- keevitus soovitavalt.
Valmidus ja tahe kohapeal juurde õppida, koolitust saada.
Kvaliteetse töö teostamine.
Täpsus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

Erialast täiendkoolitust.
Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.
Palju ja püsivat tööd.
Tööd ühes vahetuses.
Tööriietuse komplekte, jalatseid ja kaitsevahendeid.

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.

Tööpakkumise number
#168940

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 8000 - 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008
Lisainfo palga kohta:
Töönormi ületamisel palk oluliselt kõrgem

OÜ Employer International on tööjõuvahenduse ja personaliotsinguga tegelev ettevõte, kes oma Ukraina tütarfirma kaudu vahendab ka Ukraina spetsialiste.

Vaata rohkem