Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #841718

Keevitaja-koostelukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööülesanneteks on metalltoodete valmistamine (trepid, piirded, konstruktsioonid jne)

Ootused kandidaadile

Haridustase: algharidus

Keeleoskus: vene keel - soovituslik B1; eesti keel - soovituslik B1

Arvutioskus: algtase

  • Kasuks B-kategooria juhtimisõiguse olemasolu
  • ei pea olema varasemat sarnast töökogemust või omandatud eriala
  • oluline on motivatsioon teha seda tööd

Ettevõte pakub

  • Omalt poolt pakume kaasaegseid töötingimusi

  • vajadusel tööalaseid koolitusi

  • väljaõpet kohapeal

tööpakkumise number
#841718