Keevitaja-koostaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708602

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsib RESTMEC OÜ oma nooruslikku kollektiivi keevitaja - koostajat. Kasuks tuleb TIG keevitustööde oskus. Tööülesanneteks on roostevabast metallist toodete/detailide keevitamine (TIG keevitus), töötlemine, punktimine. Tööde teostamine toimub vastavalt joonistele ja tootmisjuhilt/tootmismeistrilt saadud tööjuhistele. Töökoha ja selle ümbruse korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • erialane kutseharidus või töökogemus sarnasel ametikohal

  • teadmised metallide töötlemisest (õhukese lehtmetalli)

  • hea tehniliste jooniste lugemisoskus

  • oskus kvaliteetselt keevitada ja kasutada mõõteriistu

  • loogiline mõtlemine ja tehniline taiplikkus

  • füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine

  • täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus

  • valmidus õppida ja omandada uusi oskusi

  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas

  • võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas

  • konkurentsivõimelist töötasu (tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel)

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • arenemisvõimalusi, täiendav väljaõpe kohapeal

  • kaasaegseid töötingimusi, uut tehnikat, pikaajalist stabiilset töösuhet

  • võimalust asjalike ideede rakendamiseks

  • head töökeskkonda, toetavat meeskonda, toredaid ühisüritusi

  • stabiilset tööaega esmaspäevast reedeni

  • Sport ID kompensatsioon

  • Brutopalk alates 1700 eurot kuus

Lisainfo

Töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)!

NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#708602