Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743496

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külm- ja soojendusseadmete valmistamine suurköökidele, restoranidele, baaridele, pagaritele ja toiduainete töötlejatele.

Toodame roostevabast terasest külmsahtlikappe, soekappe, töötasapindu, valamulaudu, riiuleid ja kärusid ning aluseid erinevatele köögiseadmetele.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus

eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd

Toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#743496

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
22. november 2021

Inox Baltic OÜ on kiirelt arenev ettevõte. Alustasime tootmistegevust 2003 aastal. Firma põhineb täielikult Eesti erakapitalil. Ekspordi turgudeks on Läti, Leedu, Soome, Rootsi ja Venemaa.

Ettevõttes töötab 23 inimest. 2500 m2 suurune tootmishall asub Tartus. Tootmisseadmed võimaldavad valmistada erinevaid lehtmetallist ja torumaterjalist tooteid.

Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on külm- ja soojendusseadmete valmistamine suurköökidele, restoranidele, baaridele, pagaritele ja toiduainete töötlejatele. Toodame roostevabast terasest töötasapindu, valamulaudu, riiuleid, ventilatsioonisirme ja toruraame ning aluseid erinvatele köögiseadmetele.

Vaata rohkem