Värsked tööpakkumised

Keevitaja-koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375122

Tööpakkumise number

375122

Töö kirjeldus

Kerg-metallkonstruktsioonide ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt joonisele, keevisliidete tegemine, nende järeltöötlemine ja kontrollimine. Vajadusel keevitustööde teostamine ehitusplatsil/objektil.

Nõudmised kandidaadile

  • Keevitaja kutseharidus
  • Eelnev töökogemus MIG/MAG ja/või TIG keevitajana (135, 136).
  • Oskus lugeda tööjooniseid ja nende järgi töid teostada.
  • Hea füüsiline vorm ja nägemine. NB! Töö on seotud raskuste tõstmisega!
  • Tehniline taip, oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
  • Kohusetundlikkus, täpsus, hea koordinatsioon.
Kasuks tuleb
  • Eesti ja/või vene keele valdamine suhtlustasandil
  • Kvalifikatsiooni tõendava sertifikaadi (287-1) olemasolu.
  • Kehtiva tuletööde tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • sõbralikku meeskonda
  • kaasaegseid töö- ja ohutusvahendeid, tööriietust ja jalatseid,
  • motiveerivat töötasu (tunnitöö, tükitöö),
tunnitasu alates 7,5 eur bruto, lisatasud vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Töö asukoht : põhiasukoht on Veerenni 56, Tallinn, ja vajadusel OÜ Vitrecon objektidel;
Tööaeg on E-R 8.00-17.00;
Tööle asumise aeg: aprill 2015
NB! Töökuulutus on aktiivne kuni sobiv kandidaat on leitud!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2015
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2015

Vitrecon on 10-aastase kogemusega ettevõte, mis tegeleb klaasist, terasest ja alumiiniumist konstruktsioonide tootmise ja paigaldusega. Vitrecon´i toodeteks on klaas-metallpiirded, klaasvaheseinad, rõduklaaside süsteemid, klaasuksed, klaasdušinurgad, klaas- ja metalltrepid, klaasist varikatused ja muud erilahendused vastavalt klientide soovidele.