Värsked tööpakkumised

Keevitaja-koostaja (Soome)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386971

Tööpakkumise number

386971

Töö kirjeldus

Pakume tööd keevitajatele-koostajatele Soomes, Kihniös ja Ikaalises (ca 250-300 km Helsingist). Tööülesanded: suuremõõtmeliste konteinerite koostamine ja keevitamine ning metallkonstruktsioonide koostamine ja keevitamine. Töö kestvus 4-6 kuud.

Nõudmised kandidaadile

* ametialane töökogemus (mig-mag)
* jooniste lugemise oskus
* kehtiva tööohutus- ja tuletöökaardi olemasolu
* kasuks tuleb soome keele oskus ja isikliku auto kasutamise võimalus
* kahjulike harjumuste puudumine

Ettevõte pakub

* majutame
* töötasu maksustamine ja deklareerimine Soomes
* töötasu makstakse Teknologiateollisuuden TES alusel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2015
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 11.45 kuni 12.75 EUR kuus

Rent Man Personal on tööjõu rentimisele ja personali otsingule spetsialiseerunud ettevõte, vahendades kvalifitseeritud tööjõudu nii Soome kui ka Rootsi ettevõtetele.