Värsked tööpakkumised

Keevitaja-koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548373

Tööpakkumise number

548373

Töö kirjeldus

Lehtmetalli töötlemine, MIG ja TIG keevitus, vajalik uute prototüüp autode ehitusel.

Nõudmised kandidaadile

Kogemus vähemalt 1 aasta. Eesti keele oskus nõutud heal tasemel. Kasuks tuleb töö tegemisel paindlikkus ja loovus.

tööaeg põhiliselt E-R, vajadusel lähtuvalt võistluskalendrist osalemine võistlustel ja testidel; töötasu sõltuvalt valdkonnapõhistest oskustest ja teadmistest; lisaks pakume omaltpoolt huvitavaid firmaüritusi ning toredat kollektiivi; motivatsioonipakette vähemalt 2x aastas

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2018
Kuulutus sisestati:
1. august 2018
Brutopalk:
kuni 2000 EUR kuus

Kaur Motorspordi etteotsa kuulub enam kui 10-aastase rahvusvahelise kogemusega võidusõitja ja koolitaja Egon Kaur. Ettevõte tegeleb võidusõiduautode ehituse- ja hooldusega. Tegeleme igapäevaselt võidusõidutehnika ja projektautode hoolduse ning remondiga. Hetke suurim müügiartikkel on prototüüp autod. Meie mehaanikute suurimaks tunnustuseks on Kaur Motorspordi meeskondlik tiitel aastal 2016 – tugeva keti moodustavad tugevad lülid!