Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544378

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TB Works OÜ otsib oma tootmisüksusesse Kadrinas: KEEVITAJAT, kelle tööülesannete hulka kuulub erinevate metallkonstruktsioonide ja -detailide koostamine ja keevitamine.

Ootused kandidaadile

Keevitaja töökogemus või kutseharidus
Jooniste lugemise oskus
Mõtlemis ja otsustusvõime
Roostevaba keevitamise kogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Stabiilset ja pikaajalist töösuhet
Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Töökoht asub Kadrinas

Tööpakkumise number
#544378

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2018
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

TB WORKS
põhitegevuseks on seeria- ja projektipõhine tööstusseadmete ning masinaehituskonstruktsioonide tootmine juhtivatele tehnoloogiaettevõtetele Euroopas. Osutame professionaalselt tootmisteenust teostades ise kõiki masinaehituslikke tootmisoperatsioone.
Technobalt Grupp, mis on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemile.

Vaata rohkem