Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743736

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi keevitajaid-koostajaid, kelle tööülesanneteks on:

  • Metallkonstruktsioonide ja detailide keevitamine
  • Kvaliteedi tagamine, mõõtmiskontroll
  • Keevitusprotsesside 135 ja 136 teostamine (MIG/MAG)

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus keevitajana vähemalt 3 aastat

  • Tööjooniste lugemise oskus

  • Oskus kasutada tööks ettenähtud seadmeid ja tööriistu

  • Kasuks tulevad 111(MMA) ja 141(TIG) keevitusprotsesside teostamise oskused

  • EVS-EN ISO 9606-1 sertifikaatide olemasolu on boonuseks

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Häid töötingimusi
  • Tööoskustele ja kogemustele vastavat töötasu
  • Vajadusel leiame lahenduse transpordi/majutuse osas

Tööaeg:               Täistööaeg+ ületunnitöö

Tööle asumine:   Niipea kui võimalik

Lisainfo

Töö asukoht: Aravete, Järvamaa

Tööpakkumise number
#743736