Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197118

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate masinate koostamine-keevitamine(kallur-haagised)
Oskuste korral võimalus töötada keevitusrobotil vahetustega

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja keevitaja kutsetunnistuse olemasolu
Jooniste lugemise oskus
Eelnev töökogemus antud valdkonnas (MIG/MAG)
Hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Tööd edukas ettevõttes Saue linnas
Palka vastavalt töötulemustele
Huvitavat ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Kandideerimine CV-keskuse kaudu

Tööpakkumise number
#197118