Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136176

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmistöö;
  • erinevate metallkonstruktsioonide keevitamine.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus;
  • eesti keele oskus;
  • sertifikaadi olemusolu.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • eneseteostusvõimalust kiirelt arenevas rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Töökoht asub Türil.

Tööpakkumise number
#136176

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2008
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2008

Technobalt Eesti AS on kiiresti kasvav Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, kelle põhitegevuseks on tööstustarvikute müük, transportööride ning konveiersüsteemide tootmine. Technobalt Eesti AS loodi 1994 aastal kahemehe ettevõttena ja tänaseks on sellest väljakasvanud kolme Balti riiki hõlmav müügiorganisatsioon. Alates 2006. aastast kuulub Technobalt Gruppi tootmisettevõtte Metre OÜ asukohaga Türil.

Vaata rohkem

Keevitaja