Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297932

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keevitamine, kõrgsurve torustikud

Ootused kandidaadile

Kehtiva sertifikaadi olemasolu 111 ja 141 protsessid, 1,5,6,8 materjali grupid. Oskused nimetud protsesse ja materjale kvaliteetetselt keevitada. Peab omama
vähemalt 10 aastast pidevat tööstaazi, kogemus gaasi-, katla- jakõrgsurvetorustike keevitamisel. Sobivatel kandidaatidel tuleb oskuste tõendamiseks sooritada
proovitöö (visuaalne ja/või röntgen kontroll).

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta ja töötasu edukas Eesti ettevõttes
Kaasaegseid töövahendeid;
Võimalus saada tulemustasu;
Vajadusel elamispinda;
Arenguvõimalust

Lisainfo

Töö toimub erinevatel Scanweld ehituse objektidel üle Eesti.

Tööpakkumise number
#297932

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2013

Tööstuslike torustike ehitusega, seadmete paigaldusega ning keevitustöödega tegelev Scanweld AS otsib oma meeskonda uusi kõrgtasemel keevitajaid.

Vaata rohkem

Keevitaja