2023-08-23 14:48:55

Keevitaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Keevitajat, kelle peamiseks tööülesanneteks on:

• Keevitustööde ettevalmistamine;
• Tarindi koostamine vastavalt joonisele;
• Keevisliidete tegemine, nende järeltöötlemine ja kontrollimine.

Ootused kandidaadile

• Sa omad kesk või kesk-eri haridust (soovitavalt tehniline);
• Sul on varasem töökogemus ehituse või tootmise valdkonnas;
• Sul on varasem töökogemus keevitajana;
• Sul on jooniste lugemise oskus;
• Sa otsid stabiilset töökohta arenevas ettevõttes.

Kasuks tuleb:

• Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, oskus meeskonnas töötada, lojaalsus;
• Tootmistegevuse põhimõtete tundmine;
• TIG-keevituse oskus.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

• Kandideerimisel palume esitada palgasoov;
• Töö võib olla vahetustega.