Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640230

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda keevitajaid.

Töö sisuks on erinevate koostude punktimine, keevitamine, järeltöötlemine ja tulemuse kontrollimine. Põhiline materjali paksus 3-15mm. Palju tuleb ette ümarmaterjali keevitamist.

Kandideerima on oodatud ka töökogemuseta, kuid kõrgelt motiveeritud noored.

Ootused kandidaadile

-Eelnev töökogemus keevitajana või vastav haridus. (MIG/MAG)
-Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, kiirus
-Oskus töötada ketaslõikuriga
-Jooniste lugemise oskus, teadmised metallide töötlemisest
-Arvuti kasutamise oskus(tehtud tööde raporteerimine)
-Eesti keele oskus
-Inglise keele oskus algtasemel (jooniste lugemine)
-Valmisolek võtta vastutust ning lahendada iseseisvalt probleeme
-Valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

-Huvitavat ja vastutusrikast tööd
-Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
-Asjalikku ja abivalmis meeskonda
-Võimalust areneda keevitajana
-Konkurentsivõimelist palka
-Põhipalgale lisaks tulemustasu

Tööpakkumise number
#640230

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

Lappset Group Ltd. on Soome-põhine ja perekonnale kuuluv erafirma. See on üks maailma juhtivaid ettevõtteid mänguväljakute, spordivarustuse, pargi- ja tänavamööbli, samuti temaatiliste atraktsioonide disainimises ja tootmises. Teenindusäritegevus hõlmab kohale toimetatud mängu- ja spordilahenduste paigaldust, inspekteerimist ja hooldust. Asutatud aastal 1970, on kontsernil suured kogemused mängulise õppimise ning mängu- ja treeningukeskkonna loomises ja pakkumises igas vanuses inimestele . Lappsetil on tootmisasutused kolmes erinevas riigis. Eesti tütarettevõte Lappset Estonia OÜ avati 2012. aastal Tallinnas, eesmärgiga toota metallosi ja metallist tootevalikut. Lappset Group on kindel ja vastutustundlik ettevõte omades AAA klassifikatsiooni. Lappset Group-il on rahvusvaheline võrgustik tütarettevõtetega kuues erinevas riigis ja turustusvõrgustik, mis hõlmab enam kui 50 riiki üle maailma. Lappset Group Ltd on pälvinud mitmeid rahvusvahelisi disaini tunnustusi.

Vaata rohkem

Keevitaja