Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91291

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda häid keevitajaid, kes oskavad töötada poolautomaatkeevitusseadmetega.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- eelnevat töökogemust vastaval erialal ja atesteerimistunnistuse olemasolu
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7:00-15:30 ja 15:30-23:00)
- kasuks tuleb jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas (sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- motiveerivat palgasüsteemi + 5000 kr lisaboonust esimesel palgapäeval!
- püsivat töösuhet
- puhkust suvekuudel
- ületundide tegemise võimalust
- tasuta transporti (Tallinna suunal) või transpordikompensatsiooni (Paldiski suunal).

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km).

Tööpakkumise number
#91291

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2007

AS Fors MW on Rootsi omanike ja juhtkonnaga eestimaine kontsern, mille peakontor koos tehasega asub Sauel. Kontsern on Euroopas peatöövõtjana juhtiv põllumajandus- ja metsandusmasinate tootja. Siin arendatakse, toodetakse, turustatakse ja müüakse masinaid rahvusvahelises keskkonnas.

Vaata rohkem

Keevitaja