Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80643

Tööpakkumise number

80643

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda häid keevitajaid, kes oskavad töötada poolautomaatkeevitusseadmetega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- eelnevat töökogemust vastaval erialal ja atesteerimistunnistuse olemasolu
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7:00-15:30 ja 15:30-23:00)
- kasuks tuleb jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

Pakume:
- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas (sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- motiveerivat palgasüsteemi + 5000 kr lisaboonust esimesel palgapäeval!
- püsivat töösuhet
- puhkust suvekuudel
- ületundide tegemise võimalust
- tasuta transporti (Tallinna suunal) või transpordikompensatsiooni (Paldiski suunal).

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2006
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 15000 kuni 20000 EEK kuus

AS Fors MW on Rootsi kapitalil põhinev metsaveo- ja põllumajandushaagiseid tootev 120 töötajaga ettevõte. Enamus toodangust eksporditakse.