Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53057

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ecoterm AS pakub tööd keevitajale-monteerijale automatiseeritud soojussõlmede valmistamisel.
Keevitusseade: poolautomaat traatkeevitus.
Töö kirjeldus: keevitatavate detailide ettevalmistamine, keevitamine pöörleva detailihoidjaga pingis, paigaldamine valmistatavale tootele.
Töökoht: köetavas siseruumis.

Ootused kandidaadile

  • kehtiva kutsetunnistuse (litsensi) olemasolu
  • keevitamisoskuse proovitöö töökohal

Ettevõte pakub

  • aastaringset loomingulist tööd soliidses ettevõttes
  • korraliku töö eest korralikku tasu
  • häid töö- ja olmetingimusi
  • tööriietust, kaitsevahendeid
  • täiendõppe võimalust

Tööpakkumise number
#53057

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. november 2005
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2005

Aktsiaselts Ecoterm on 1993. aastal asutatud Eesti erafirma. Ecoterm AS tegevusala on komplektsete automatiseeritud soojussõlmede ja avatavate plaatsoojusvahetite valmistamine tehasetingimustes.

Vaata rohkem

Keevitaja