Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302611

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konstruktsioonide ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt joonisele, keevisliidete tegemine, nende järeltöötlemine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

Tehniliste jooniste lugemise oskus
Eelnev töökogemus MIG/MAG ja/või TIG keevitajana
Valmisolek töötada vahetustes

Kasuks tuleb alumiiniumi keevitamise kogemus ja kvalifikatsiooni tõendavate sertifikaatide (287-1, 9606-2) olemasolu

Ettevõte pakub

  • Tööriietust ja jalatseid;
  • Oskustele ja tulemustele vastavat palka;
  • Transporti Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.

Lisainfo

Kandideerimisel palume esitada palgasoov;
Töökoht asub Harjumaal Rae vallas Põrguvälja teel, transport on tööandja poolt korraldatud.

Tööpakkumise number
#302611

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
22. märts 2013

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehas ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehas.

Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 250 inimesele. Saku Metalli käive oli 2010/2011 majandusaastal ligi 14 miljonit eurot.

AS Saku Metall Allhanke Tehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle sihtklientideks on eelkõige rahvusvahelised ettevõtted, kellele tagatakse personaalne lähenemine.

Vaata rohkem

Keevitaja