Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320287

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metall-konstruktsioonide, torudetailide ja surveanumate keevitamine

Ootused kandidaadile

Protsesside 111 ja 135 keevitamise oskus. Vähemalt 5-aastane keevitamise töökogemus. Keevitaja peab suutma arusaada tööjoonistest ja oskama detaile
koostada. Sobivatel kandidaatidel tuleb sooritada proovitöö (visuaalne ja/või röntgen kontroll). Positiivne ja initsiatiivikas suhtumine töösse ja kaaslastesse.

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta ja töötasu edukas Eesti ettevõttes
Kaasaegseid töövahendeid;
Arenguvõimalust

Lisainfo

Töökohaks Jõelähtme, Postijaama 5.

Tööpakkumise number
#320287

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. september 2013

Scanweld-Tootmise AS renoveerib oma tootmisbaasi Jõelähtmel. Seoses sellega otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem

Keevitaja