Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62536

Keevitaja, elektrik ja mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmisüksuse avamisega vajame oma meeskonda:

* keevitajaid (töötamine poolautomaatkeevitusseadmetega)
* elektrikut (seadmete hooldus ja remont)
* mehhaanikut (seadmete hooldus ja remont)

Ootused kandidaadile

Eeldame:

- tõsist töösse suhtumist
- eelnevat töökogemust vastaval erialal
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- võimalust töötada kahes vahetuses (7:00-15:30 ja 15:30-23:00)
- kasuks tuleb jooniste lugemise oskus ja atesteerimistunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume:

- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas
(sh. soojad töö- ja olmeruumid)
- tööle väärilist tasu
- püsivat töösuhet
- puhkust suvekuudel
- ületundide tegemise võimalust
- tasuta transporti (Tallinna suunal) või transpordikompensatsiooni (Paldiski suunal).

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel (ca 18km).

Tööpakkumise number
#62536