Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622187

Keevitaja 135 ja koostaja Rootsi.

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tootmisesse keevitajat 135 ja metallkonstruktsioonide koostajat ning nende paigaldajat. Töö sisuks on raskete konstruktsioonide keevitamine,
elektroodi keevitus (111,
135 ja 136 traat).
Inglise keele oskus ja keevitusoskus on olulised.

Ootused kandidaadile

Inglise keele oskus;
varasem töökogemus keevitusel ja koostamisel ning paigaldusel;
tuletöö kaart.

Kasuks tuleb B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Head palka
Tasuta elamispinda
Tasuta pileteid.

Tööpakkumise number
#622187

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 3000 - 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem