Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755576

Keemilise puhastuse töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • riideesemete hindamine ja puhastusmeetodi valik

  • tekstiilide eeltöötlus ja plekkide eemaldamine

  • rõivaste keemiline puhastus ja viimistlemine aurumannekeenil, triikimine

  • pakendamine

  • vajadusel riiete vastuvõtmine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

Ootame oma väiksesse hubasess teeninduspunkti:

  • kohusetundlikku, rõõmsameelset, töökat inimest
  • kõige alus on töötahe, kõik ülejäänud on tehnilised oskused ja need on õpitavad
  • töö on liikuv ja toimekas, seetõttu eeldab keskmist füüsilist vastupidavust
  • kogemuse puudumisel soov pühenduda ja omandada uusi teadmisi
  • lisaeelise annab varasem keemilise puhastuse töökogemus
  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • vajadusel täielikku väljaõpet kohapeal

  • väljaõpet teostab oma ala tippspetsialist (kogemust ca 20 aastat)

  • paindlikku töögraafikut

  • sõbralikku ja väikest kollektiivi

  • töötajat hindavat juhtkonda

  • puhast, hästi ventileeritud töökeskkonda

  • nobedad näpud, kvaliteet, tootlikkus ja kogemus on lisatasu saamise eelduseks

  • kindlat ja sõbralikku püsiklientuuri kiiresti arenevas piirkonnas

  • töökoht Veesaare tee 2 (Peetri Selver), Hansa Pesuteenuste teeninduspunkt

  • ettevõtte siseseid omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#755576