Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150390

Keemilise puhastuse teenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keemilise puhastuse teenindaja peamiseks ülesandeks on klientide teenindamine, pesu keemiline puhastus, triikimine jms.

Ootused kandidaadile

Töökus ja kohusetunne.
Eelnev töökogemus ei ole nõutav, tagame väljaõppe.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- head palka
- häid töötingimusi
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- tööriietust
- päikeselist kollektiivi

Tööpakkumise number
#150390

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 45 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
tunnipalgale lisandub preemiasüsteem

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid ning pesulateenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. SOL annab Eestis tööd ligi 1400 inimesele.

Vaata rohkem