Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147478

Keemilise puhastuse operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keemilise puhastuse operaatori peamiseks ülesandeks on klientide teenindamine, pesu keemiline puhastus, triikimine jms.

Ootused kandidaadile

Töökus ja kohusetunne.
Eelnev töökogemus ei ole nõutav, tagame väljaõppe.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- head palka
- häid töötingimusi
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- tööriietust
- päikeselist kollektiivi

Tööpakkumise number
#147478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid ning pesulateenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. SOL annab Eestis tööd ligi 1300 inimesele.

Vaata rohkem