Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52521

Keemilise puhastuse operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidega suhtlemine, esemete vastuvõtt keemilisse puhastusse, plekivõtmine,pesupesemine ja puhastamine, triikimine,komplekteerimine,väljaandmine.Töö on vahetustega

Ootused kandidaadile

Soovitav on vähemalt keskharidusega üle 35-aastane naine, kellel kas klienditeenindaja või triikija töökogemus.Põhiline suhtluskeel eesti keel, vene ja inglise keel tuleb kasuks.Väljaõpetamine toimub kohapeal.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka, vaheldusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#52521