Keemik-tehnoloog
Tööpakkumise number #696068

Töö kirjeldus

  • Tootmisprotokollide alusel tootesegude valmistamine

  • Tootmisprotsessi üksikasjalik järgimine, täitmine ja dokumenteerimine

  • Tootmistsoonis olevate seadmete töö ja korrasoleku monitoorimine

  • Tootmisprotsessi toetavate tegevuste läbiviimine

  • Töökeskkonna puhtana hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus keemia valdkonnas
  • Täpsus, korrektsus
  • Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:

  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Magistrikraad
  • Eelnev töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja eesmärgistatut tööd

  • Väljaõpet ja ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes

  • Meie sõbraliku meeskonan tuge

  • Ühisüritusi enne suve- ja talvepuhkust

  • Kollektiivpuhkust jõulude ja aastavahetusel ja kolm nädalat südasuvel

  • Vajadusel tasuta transport Tallinn - Viimsi - Tallinn

Tööpakkumise number
#696068