Keemik
Tööpakkumise number #696791

Keemik

Tallinna Farmaatsiatehase AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Analüüside teostamine.

Analüüsimetoodika väljatöötamine, kohandamine, täiustamine, valideerimine. Kvaliteedialase dokumentatsiooni koostamises osalemine.

Ootused kandidaadile

Erialast kõrgharidust.

Kvaliteedinõuete tundmist (ISO, GMP)

Soovitavalt töökogemust keemilise analüüsi valdkonnas ja gaas- ja vedelikkromatograafia valdkonnas

Iseseisvat mõtlemisvõimet

Rahvusvahelises kontsernis töötamise ja teadmiste jagamise kogemusi.

Töövaldkonda hästi tundvaid sõbralikke ja toetavaid kolleege.

Tööpakkumise number
#696791
Keemik
Keemik