Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197105

Keemik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peptiidide süntees masinal ja käsitsi (peamiselt Fmoc-keemia) ning puhastamine (RP-HPLC)

Ootused kandidaadile

  • Laboratoorse töö kogemus orgaanilise sünteesi alal
  • Erialane kõrgharidus
  • Tulemustele orienteeritud töössesuhtumine
  • Täpsus ja vastutustundlikkus
  • Iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

  • Arendavat tööd ja kaasaegseid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist tulemusel põhinevat töötasu
  • Väljaõpet ja täiendkoolitust

Lisainfo

Konkursil osalemiseks esitada alljärgnevad dokumendid:

  • Avaldus
  • Curriculum Vitae, mis sisaldab eelneva teadustöö ülevaadet ja publikatsioonide loetelu
  • Muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad materjalid

Lisainfo telefonil 660 4793

Tööpakkumise number
#197105
Keemik