Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54407

Keemik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • viimistlustehnoloogia valik ja tehnoloogiliste režiimide väljatöötamine
  • viimistlusmaterjalide valik, testimine, tellimine
  • töösegude kulunormide määramine, kontrollimine
  • puitmaterjalide laboratoorsed analüüsid

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (puidutehnoloogia, keemia)
  • inglise keel (erialane)
  • arvuti kasutamise oskus (Excel, Word)

Ettevõte pakub

  • arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Palun lisada palgasoov

Tööpakkumise number
#54407
Keemik