Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #831331

KEEMIK

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keemiku peamiseks ülesandeks on Imaveres asuva puidu väärindamise katsetehase laboris erinevate keemiliste analüüside teostamine, sh instrumentaalanalüüs, ja tulemuste arvutamine, interpreteerimine ja õigeaegne edastamine. Keemiku töö hulka kuulub ka analüüside kvaliteedi ja ohutuse tagamine, uute analüüsimeetodite juurutamine ja valideerimine, seadmete igapäevane kalibreerimine ja hooldus.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus

  • Eelnev töökogemus laboris (kasuks tuleb kogemus vedelikkromatograafiga)

  • Täpsus, püsivus, keskendumisvõime ja analüütiline mõtlemine

  • Hea pinge- ja rutiinitaluvus

  • Hea eesti ja inglise keele oskus

  • Arvutiga töötamise oskus

  • B-kategooria juhiluba

Pakume Sulle uue tööstusliku ärisuuna arendamise võimalust, rohkelt väljakutseid kiiresti arenevas globaalses ettevõttes ning väljaõpet oma ala spetsialistide poolt. Olulise panuse eest maksame väärilist tasu ja pakume lisahüvesid ja toetame sinu tervislikke eluviise.

Töökoht asub Imaveres.

Tööpakkumise number
#831331

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

KEEMIK