Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306786

Keemik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lähteainete ja (trükitud) abimaterjalide sisendkontrolli teostamine; pool- ja valmistoodangu analüüside teostamine; spetsifikatsioonide koostamine ja muudatuste jälgimine; reaktiivide valmistamine, säilitamine ja kontroll; analüüside nõuete kohane registreerimine; analüüsimeetodite valideerimine; lähteainete ja (trükitud) abimaterjalide proovide hoidmine (kontrollivõimaluste tagamiseks); laborinõude pesemine; laborinõude säilitamine, ekspluateerimine, vajaliku dokumentatsiooni vormistamine ja jälgimine; tellimustöödena tehtavate analüüside teostamise korraldamine; uute toodete juurutamises osalemine.

Ootused kandidaadile

Hariduse tase:bakalaureus
Nõutav töökogemus: pole oluline
Arvutikasutamise oskused: e-posti kasutamine, interneti kasutamine, inseneritarkvara
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: CV, motivatsioonikiri

Omalt poolt pakume korralikku töökohta, toetavat meeskonda, kaasaegseid töötingimusi, põhjalikku väljaõpet ja tööriideid, töötajate transport.

Tööpakkumise number
#306786

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
6. mai 2013

Vitale-XD OÜ on Eesti farmaatsiaettevõte, kes toodab tablette. Meie tegevus lähtub põhimõtetest, mis võimaldavad tarbijale toota kvaliteetseid ja efektiivseid ravimeid.

Vaata rohkem

Keemik