Värsked tööpakkumised

Keemik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31543

Tööpakkumise number

31543

Töö kirjeldus

Pakume tööd keemikule, kelle põhikohustusteks on:
• toormaterjalide vastuvõtmine, ladustamine ja laoarvestus
• ravimite valmistamine

Töö eeldab iseseisvat mõtlemisoskust ja otsustusvõimet.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• korrektsus, ausus, kohusetunne
• soov õppida ja areneda koos ettevõttega
• head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
• hea tervis ja pingetaluvus
• arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda
• tööalast väljaõpet ning koolitust
• arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb inglise keele oskus ja isikliku auto olemasolu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2004

Interchemie on Eestis tegutsev veterinaarravimite tehas, kus töötab hetkel 20 inimest.
Seoses tootmise laiendamisega otsime oma töökasse kollektiivi noori ja pealehakkajaid.