Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298593

Keemik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on
*Tooraine ja toodangu vedelikkromatograafiline analüüs vastavalt farmakopöa ja labori eeskirjadele
*Oma tööga seotud dokumentatsiooni nõuetekohane täitmine
*Osalemine labori analüüsimetoodikate arendamises ja valideerimises

Ootused kandidaadile

* Tööd saab julge, rõõmsameelne ja teotahteline inimene, kes ei karda laboris soovitud tulemuse saamisel loominguline olla ning ei pelga tekkida võivaid
takistusi
* Hea, kui on olemas loodusteaduste alane haridus ja/või varasem töökogemus keemilise analüüsi valdkonnas
* Varasem kogemus vedelikkromatograafia alal on kandideerimisel suureks eeliseks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd
Väljaõpet, ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes
Erialast koolitust,
Meie sõbraliku meeskonna tuge
Motiveerivat palka.

Lisainfo

Asume Harju maakonnas Viimsis (sõita piki mere äärt - restoran "Paat" edasi kuni keerab paremale Kelvingi peale seal juba näha suunaviidad) Meieni
toob vaid marsuutakso "Viimars" KODULEHT http://www.viimars.ee/Bussnr260uus.php

Tööpakkumise number
#298593

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 650 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013

Interchemie werken “De Adelaar” Eesti AS on steriilsete ja mittesteriilsete veterinaarravimite tootja Eestis.
Interchemie werken De Adelaar Eesti AS ekspordib veterinaarravimeid 105 riiki maailmas.
Firma eesmärgiks on kasvada üheks suurimaks oma valdkonnas.
“Lisainfo firma kohta www.interchemie.com”

Vaata rohkem

Keemik