https://www.cvkeskus.ee/28708

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28708

Keemiakaupade ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume tööd keemiakaupade ostuspetsialistile. Tööülesannete hulka kuulub keemiakaupade ostmine Euroopast, Aasiast.


Ootused kandidaadile

  • Vajalikud eelteadmised keemiatoorainetest, logistikast (meretransport ja raudteetransport).
  • Keeleoskus: eesti, vene, inglise keele oskus.


Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas keemiakaubandusfirmas. Häid töötingimusi kontoris kesklinna läheduses.


Lisainfo

  • Tööaeg 8:00 - 17:00


Tööpakkumise number
#28708
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Keemiakaupade ostuspetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!