Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553285

Keemia tootmisoperaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö teostamine vastavalt tootmiseeskirjadele
  • Tööprotsesside jälgimine
  • Kvaliteedi jälgimine ja tagamine
  • Töö dokumenteerimine
  • Töökoha ja töövahendite korras hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikkus
  • Tähelepanelikkus ja täpsus
  • Baasteadmised keemiast
  • Eesti või inglise keele valdamine heal tasemel
  • Kasuks tuleb töökogemus sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

  • Põhjalikku väljaõpet ja arenguvõimalusi
  • Sõbralikku ja töökat kollektiivi
  • Stabiilset töökohta ja töötasu
  • Täistööaega, vajadusel osalist tööaega

Tööpakkumise number
#553285

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2018
Kuulutus sisestati:
23. august 2018

TBD-Biodiscovery on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb peenkeemia ja ravimi toimeainete arendmise ja tootmisega. TBD-Biodiscovery klientideks on biotehnoloogia, farmaatsia ja keemiaettevõtted nii Eestis kui ka välismaal.

Vaata rohkem