Värsked tööpakkumised

Keemia-füüsikaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112685

Tööpakkumise number

112685

Töö kirjeldus

Audentese Erakool otsib oma meeskonda alates 2007/2008 õppeaastast elurõõmsat keemia-füüsikaõpetajat (põhikool).

Nõudmised kandidaadile

• kvalifikatsioon vastavalt Teadus-ja Haridusministeeriumi poolt kehtestatud määrusele;
• soovi ja oskust töötada meeskonnas;
• oskust mõista ja suunata õpilase arenguvajadusi;
• empaatiavõimet.

Ettevõte pakub

• väikeseid klasse;
• meeldivat töökeskkonda;
• motiveerivat palka;
• häid võimalusi tervise edendamiseks (jõusaal, kergejõustikuareen);
• vajadusel pakume elamispinda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2007

Audentese Erakoolist on kujunenud välja tugev ja positiivselt mõtlev meeskond õpetajatest koolitädideni, õpilassõbralik ja stressivaba õhkkond, mille tõttu meie õpilased tahavad koolis käia; kena ühtne koolivorm; kaunis ja puhas koolimaja; väikesed klassid, kus iga laps saab end turvaliselt tunda; roheline kooli ümbrus; avar staadion ja uus spordihall sportimiseks ja ühised ettevõtmised koos kogu kooliperega, milledest mitmed on juba kauniks traditsiooniks muutunud.