Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169476

Keeletoimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on Sotsiaalministeeriumis loodavate dokumentide keelelise ja stiililise korrektsuse tagamine.

Peamised tööülesanded

  • ministeeriumis koostatavate dokumentide keeletoimetamine;
  • ministeeriumi ametnikele keelenõu andmine.

Ootused kandidaadile

  • filoloogiline kõrgharidus, soovitavalt eesti keele erialalt;
  • väga hea eesti kirjakeele nõuete tundmine;
  • vähemalt aastane eelnev töökogemus eesti keele toimetajana;
  • hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
  • korrektsus, initsiatiiv ja iseseisvus.

Kasuks tuleb
  • avaliku halduse organisatsooni ja toimimispõhimõtete tundmine.

Pakume huvitavat ja väljakutseterohket tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis.

Lisainfo

Ametijuhendiga saab tutvuda www.sm.ee – aktuaalne/vabad töökohad ja praktikavõimalused.
Töökoht on tähtajaline.

Tööpakkumise number
#169476

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
18. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem