Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26523

Keeletoimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialist-keeletoimetaja ametikoha põhiülesanneteks on:
- kindlustada ministeeriumis valmivate õigusaktide vastavus eesti kirjakeele normile ning neis kasutatavate õigusterminite ühtsus;
- ministeeriumis välja töötatavate õigustloovate aktide eelnõude keeleline toimetamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidust eesti keele filoloogia erialal;
- perfektset eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
- õigusterminoloogia tundmist;
- arvutioskust;
- vähemalt ühe võõrkeele oskus;
- head kirjalikku eneseväljendusoskust;
- arenenud stiilitaju ning keelevaistu;
- kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV ja esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee või faksi teel numbril (0) 6256 200.

Tööpakkumise number
#26523