Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79847

Keeletarkvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on tagada klientide probleemide kiire lahendamine kõrgel tehnilisel tasemel (helpdesk), nii telefoni kui ka maili teel ning klientide probleemide fikseerimine andmebaasi.

Ootused kandidaadile

- väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- klienditeenindusele orienteeritud ja väga hea suhtlemisoskusega
- tahe ja oskus lahendada klientide küsimusi/probleeme
- meeleldi valmis õppima ja töötama meeskonnas
- tõsine töösse suhtumine ja kohusetundlikkus
- täpne, korrektne, kiire reageerimisvõimega

Kasuks tuleb:
- soome keele oskus kõnes ja kirjas (hea eeldus saada projektijuhiks)
- eelnev töökogemus klienditeeninduses IT valdkonnas (helpdesk)
- hea arvutitundmine

- koolitust ning võimalust areneda ja teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes
- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- konkurentsivõimelist palgapaketti ja boonuseid (500 eek kuus sportimiseks või transpordiks või jne.)

Lisainfo

Tööaeg E-R

Tööpakkumise number
#79847