Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167420

Keeleõpetaja (vene-eest; eesti-vene)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Keeletundide läbiviimine (kaupluse personal: vene-eesti; kontori personal: eesti-vene)
  • Tõlketööde teostamine
  • Õppeprogrammide koostamine erinevatele keeleoskustasemetega gruppidele
  • Õpikeskkonna ja õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õppijate õppimise juhtimine ja õpimotivatsiooni kujundamine
  • Ainedidaktika raames kujunenud oskustest lähtuvalt planeerida ning läbi viia keele õpinguid, seada õppimise eesmärke, rakendada õpi- ja hindamismeetodeid, kujundada õpioskuseid ning integreerida ainet teiste ainete, ettevõtte kui ka läbivate teemadega

Ootused kandidaadile

  • Erialast kõrgharidust ning keeleõpetaja kvalifikatsiooni
  • Andragoogika alaseid teadmisi või kogemust antud valdkonnas
  • Teadmisi keele õpetamisel vajalikest põhiterminitest ja teooriatest
  • Valmisolekut ja oskust analüüsida keelega seotud probleeme pedagoogilises kontekstis
  • Oskust kasutada nii teaduslikke meetodeid kui ka haridustehnoloogilisi vahendeid õppeprotsessis ja õppekeskkonna analüüsimiseks, kujundamiseks ning õppijate arengu hindamiseks
  • Liikuva töö sobivust ning sellega seonduvalt ka juhilubade olemasolu
  • Isiksuse omadusi: loovus, väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, kohusetundlikkus, organiseerimis-, algatus- ja otsustusvõimelisus, analüütiliste võimetega, hea õpetamis- ning eneseväljendusoskusega

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • Häid töötingimusi ja meeldivat töökollektiivi
  • Erialaseid koolitusi ning firmasisest arenguvõimalust
  • Ettevõtte transporti: Tallinn-Jüri-Tallinn

Lisainfo

Töökoha asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Tööaeg: E-R, 8:00-16:30

Tööpakkumise number
#167420

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. november 2008
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 70 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem