Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317458

Keelekümblusklassi õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetajat ootame neljandasse klassi. Õpilased on õppinud keelekümblusprogrammi järgi juba kolm aastat.

Ootused kandidaadile

Pedagoogiline kõrgharidus, soovitavalt klassiõpetaja erialal.
Ausus, sõbralikkus ja hoolivus.
Usk kõikide õpilaste õppimise võimesse.

Ettevõte pakub

Toetavat ja arenevat meeskonda.
Keelekümbluse alaseid koolitusi.
Piiramatuid karjääri võimalusi.

Tööpakkumise number
#317458

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2013
Kuulutus sisestati:
20. august 2013

Pisipesa Mängukool on hetkel orienteeritud muukeelsetele lastele (venelased, ukrainlased, soomlased, rootslased, sakslased, inglased jne), kes elavad Eestis ja soovivad eesti keelt omandada esmalt suhtlustasandil ja hiljem juba eesti keeles ka lugeda ning kirjutada. Õpe on konstruktivistlikku laadi s.t. õpitakse läbi kogemise ja kogemuste ja ollakse tunni ajal liikuvuses. Õpetaja räägib lastega ainult eesti keeles.

Pisipesa Mängukool MTÜ teeb tihedat koostööd Tallinna Kunstigümnaasiumiga. Hetkel on koolis neli klassi õpilasi, kes on alustanud oma eelkooli teed Pisipeasa Mängukoolis. Õppetöö käib ainulaadse metoodika järgi, kuna tegemist on ainukese eesti õppekeelega keelekümbluse kooliga. 2013 a kaitsti lõputöö teemal - 1. keelekümblusklassi töökava Tallinna Kunstigümnaasiumi näitel.

Vaata rohkem