Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32456

Keelekorrektor-keeletoimetaja-tõlkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on õigekeelsuse kontrollimine peamiselt eesti, aga ka vene ja inglise keeles; korrektuurlugemine; kuulutuste teksti tõlkimine, väiksemate tarbetekstide tõlkimine. Lisaks ka kolleegide keelealane nõustamine.

See töö sobib filoloogiatudengile õpingute kõrvalt. Sügis 2004 on eriti töörohke.

Ootused kandidaadile

  • filoloogiline kõrgharidus (või omandamisel)
  • väga heal tasemel eesti kirjakeel ja heal tasemel vene kirjakeel
  • valmisolek töötada osalise, vahelduva ja ebaühtlase koormusega alates augustist 2004
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • arvutioskus (MS Office, Internet, e-mail)
  • sobivus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

ametipalk + tunnitasu + tulemustasu
sõbralike ja nooruslike kolleegide seltskonda
jätkuvat koolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:
inglise keele oskus;
graafikaprogrammide tundmine;
hea nägemine

Tööpakkumise number
#32456