Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23065

Keelekorrektor-keeletoimetaja-tõlkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on õigekeelsuse kontrollimine peamiselt eesti, aga ka vene ja inglise keeles; korrektuurlugemine; kuulutuste teksti tõlkimine, väiksemate tarbetekstide tõlkimine. Lisaks ka kolleegide keelealane nõustamine.

Ootused kandidaadile

filoloogiline kõrgharidus (või omandamisel)
väga heal tasemel eesti ja vene kirjakeel + väga hea inglise keele oskus
valmisolek muutuvaks töögraafikuks (osaline tööaeg)
täpsus ja kohusetundlikkus
arvutioskus (MS Office, Internet, e-mail)
sobivus meeskonnatööks
valmisolek komandeeringuks välismaal (3-4 korda aastas)

Ettevõte pakub

ametipalk + tunnitasu + tulemustasu

Lisainfo

Otsime kakskeelset inimest (eesti ja vene keel võrdselt väga heal tasemel)+ arvestatav inglise keele oskus.
Kasuks tuleb:
graafikaprogrammide tundmine ja hea nägemine

Tööpakkumise number
#23065