Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518752

Keele ja kirjanduse õpetaja (osalise koormusega)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- keele ja kirjanduse tundide andmine kutsekeskhariduse õppekavade alusel eesti keelsetes õpperühmades;
- õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine;
- õpilase juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine;
- õppeprotsessi analüüs ning tagasiside andmine.
Alates 5.03.2018 osalise koormusega (5 tundi nädalas) ning alates 27.08.2018 täiskoormusega.

Ootused kandidaadile

- kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus;
- korrektsus tööülesannete täitmisel;
- arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- arengu- ja koolitusvõimalust;
- aktiivset eneseteostust;
- sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#518752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2018

Tallinna Tööstushariduskeskus on üks suuremaid rõiva-, kaubandus-, teenindus- ja mehaanika erialasid õpetav kutsehariduskool Eesti Vabariigis. Õppida saab nii eesti kui vene keeles. Põhikooli lõpetajad omandavad 3 või 3,5 aastaga kutsekeskhariduse. Keskhariduse omandanutel on võimalus õppida eriala nii päevases kui kaugõppes 1 kuni 2,5 aastaga. Peale kooli lõpetamist võib jätkata õpinguid kõrgkoolis. Praktilist väljaõpet viiakse läbi koolis õpetatavate erialade laboratooriumides ning õppetöökodades, mis vastavad Euroopa Standarditele. Koolil on sõprussidemed paljude Euroopa riikide ametikoolidega, kuhu saadame parimaid õpilasi ennast täiendama.

Vaata rohkem