Värsked tööpakkumised

Kauplusteketi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29904

Tööpakkumise number

29904

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK:

Radiolinja kauplusteketi tegevuse juhtimine ning müügistrateegia elluviimine lähtuvalt seatud eesmärkidest ja turu nõudmistest

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

- Müügistrateegia ning müügi- ja teeninduse taktika väljatöötamine ja elluviimine

- Müügi juhtimine, müügieesmärkide püstitamine ja järelvalve

- Müügitegevuse arendamine

- Piirkonna- ja tootejuhtide funktsionaalse tegevuse koordineerimine

- Müügieelarve koostamine ja järelvalve

- Kaubavarude ja laoseisu optimeerimine

- Toodete ja teenuste hinnastrateegia ning –taktika väljatöötamine ja rakendamine

- Toote- ja teenustevaliku jälgimine ja korrastamine

- Jaekampaaniate ja muu müügiedenduse ettevalmistus

- Kaupade väljapaneku ja kaupluste müügitsooni koordineerimine ja korrastamine

- Müügiga seotud aruandluse ja analüüsi ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

HARIDUS, OSKUSED JA KOGEMUS

- Kõrgem haridus (majandus, ärikorraldus)

- Kaubanduslik või müügitöö kogemus

- Üldmajanduslikud teadmised

- Juhtimiskogemus

- Väga hea eneseväljendus-, läbirääkimis- ja suhtlemisoskus

- Hea eesti, vene ja inglise keele oskus

- Windows keskkonna programmide hea tundmine

OMADUSED

- Valmidus meeskonnatööks

- Loovus ja algatusvõime

- Analüütiline mõtlemine

- Pingetaluvus

- Tulemustele orienteeritus

- Organiseerimisvõime

- Kehtestavus

- Avatus

Huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Oyj, eneseteostusvõimalusi koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga.

Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 12. mail 2004

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2004
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2004

Radiolinja Eesti AS on 1994. aastal asutatud mobiilsideteenuseid pakkuv erafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elisa Oyj.
Atraktiivsel telekommunikatsiooniturul on Radiolinja Eesti tuntud kui usaldusväärne partner, mis peegeldub klientidele meie dünaamilises arengustrateegias, kliendikeskses teeninduses, paindlikus hinnapoliitikas ning sidevõrgu pidevas edasiarendamises. Koostöös maailma juhtiva mobiilsideoperaatoriga Vodafone pakume mobiilteenuseid nii siinsel kui rahvusvahelisel turul. Vajame oma meeskonda arenemisvõimelisi inimesi, kes tahavad koos meiega kirjutada oma nime Eesti telekommunikatsiooni ajalukku.