Kaupluste varude planeerija
Tööpakkumise number #694490
Veebipõhine värbamine

Maxima Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on automaat tellimuste programmi juhtimine, tagades toodete optimaalse varu müügiprognooside ja jääkide analüüsimise läbi.
Varude jälgimine, automaat tellimuste prognooside korrigeerimine ja valideerimine.
Regulaarne infovahetus kaubandus-, ostu- ja müügiosakonnaga. Tulemuste ja peamiste tulemusnäitajate aruannete analüüs ja esitamine.

Ootused kandidaadile

- rakendus- või kõrgharidus
- väga hea analüüsi- ja süstematiseerimisoskus
- hea suhtlemis- ja koostööoskus
- probleemide lahendamise oskus ja otsustusvõime
- tulemusele ja kliendile orienteeritus
- algatusvõime ja vastutustundlikkus
- eesti, vene ja inglise keele oskus
- hea pinge- ja stressitaluvus
- MS Excel kasutamise oskus spetsialisti tasemel

Tööpakkumise number
#694490

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2021
Kaupluste varude planeerija Kaupluste varude planeerija

Vaata rohkem